У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводський - Малотаранівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводський - Малотаранівка:

Поточний розклад електричок Заводський - Малотаранівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 22 хв зі станції Заводський і прибуває на станцію Малотаранівка о 06 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6703 сполученням Слов'янськ - Кіндратівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Заводський і Малотаранівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Ворота КМЗ(06.24), Пчілкіне(06.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводський - Малотаранівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводський Малотаранівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводський - Малотаранівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводський та Малотаранівка – 9.5 км. Ціна квитка на електричку Заводський Малотаранівка складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 06.22
Заводський
06.42
Малотаранівка
20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводський -Малотаранівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводський — Малотаранівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малотаранівка — Заводський