У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завишень - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Завишень - Львів:

Поточний розклад електричок Завишень - Львів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 16 хв зі станції Завишень і прибуває на станцію Львів о 08 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6053 сполученням Сокаль - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 42 хв. Між станціями Завишень і Львів цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Червоноград(06.23), Стриханка(07.08), Сапіжанка(07.38), Руданці(08.06), Підзамче(08.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Завишень - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Завишень Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Завишень - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Завишень та Львів – 94.3 км. Ціна квитка на електричку Завишень Львів складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6053 Сокаль Львів 06.16
Завишень
08.58
Львів
2 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Завишень -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Завишень — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Завишень