У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Завишень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завишень:

Актуальний розклад електричок по станції Завишень містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Завишень з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Сокаль. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 29 хв до пункту призначення Сокаль. Найближчі станції та зупинні пункти Сокаль, Червоноград. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Завишень відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Сокаль. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Завишень відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6053 Сокаль Львів 06.05 1 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6056 Львів Сокаль 23.28 1 хв  23.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Завишень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Завишень