У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Збараж - Шляхтинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Збараж - Шляхтинці:

Поточний розклад електричок Збараж - Шляхтинці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 10 хв зі станції Збараж і прибуває на станцію Шляхтинці о 06 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6241 сполученням Ланівці - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Збараж і Шляхтинці цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Івашківці(06.24), Лозова(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Збараж - Шляхтинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Збараж Шляхтинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Збараж - Шляхтинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Збараж та Шляхтинці – 15.4 км. Ціна квитка на електричку Збараж Шляхтинці складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6241 Ланівці Тернопіль 06.10
Збараж
06.51
Шляхтинці
41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Збараж -Шляхтинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Збараж — Шляхтинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шляхтинці — Збараж