У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шляхтинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхтинці:

Актуальний розклад електричок по станції Шляхтинці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шляхтинці з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Ланівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Ланівці. Найближчі станції та зупинні пункти Лозова, Стрілка 133 Км, Тернопіль-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шляхтинці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Ланівці, Ланівці - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхтинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Ланівці Тернопіль 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6242 Тернопіль Ланівці 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6243 Ланівці Тернопіль 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6244 Тернопіль Ланівці 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шляхтинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шляхтинці