У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Кочубеївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Кочубеївка:

Поточний розклад електричок Зелена - Кочубеївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 59 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Кочубеївка о 18 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Полтава-Південна - Коломак, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Зелена і Кочубеївка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Кочубеївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Кочубеївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Кочубеївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722-* Гребінка Огульці 09.07
Зелена
09.21
Кочубеївка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.59
Зелена
18.12
Кочубеївка
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 22.02
Зелена
22.17
Кочубеївка
15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Кочубеївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Кочубеївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кочубеївка — Зелена