У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Огульці:

Поточний розклад електричок Зелена - Огульці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 59 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Огульці о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 43 хв. Між станціями Зелена і Огульці цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Сторожовий(09.10), Ков'яги(10.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелена та Огульці – 84.4 км. Ціна квитка на електричку Зелена Огульці складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 09.07
Зелена
10.50
Огульці
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.59
Зелена
19.37
Огульці
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Зелена