У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Сторожовий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Сторожовий:

Поточний розклад електричок Зелена - Сторожовий включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 02 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Сторожовий о 22 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6352 сполученням Полтава-Південна - Коломак, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Зелена і Сторожовий цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Сторожовий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Сторожовий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Сторожовий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелена та Сторожовий – 2.7 км. Ціна квитка на електричку Зелена Сторожовий складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722-* Гребінка Огульці 09.07
Зелена
09.11
Сторожовий
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.57
Зелена
18.01
Сторожовий
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 22.02
Зелена
22.06
Сторожовий
4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Сторожовий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Сторожовий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сторожовий — Зелена