У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Пост Ворскла
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Пост Ворскла:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Пост Ворскла включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 34 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Пост Ворскла о 17 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Зеленівка і Пост Ворскла цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Куликівка(10.15), Жарки(10.54), 160 Км(11.30), Зінці(11.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Пост Ворскла, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Пост Ворскла ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Пост Ворскла можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зеленівка та Пост Ворскла – 71.2 км. Ціна квитка на електричку Зеленівка Пост Ворскла складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.09
Зеленівка
12.10
Пост Ворскла
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
17.32
Пост Ворскла
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Пост Ворскла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Пост Ворскла

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пост Ворскла — Зеленівка