У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Писарівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Писарівська:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Писарівська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 34 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Писарівська о 17 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 31 хв. Між станціями Зеленівка і Писарівська цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Куликівка(10.22), Жарки(11.04), 160 Км(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Писарівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Писарівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Писарівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.16
Зеленівка
11.47
Писарівська
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
17.00
Писарівська
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Писарівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Писарівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Писарівська — Зеленівка