У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зеленівка - Зінці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зеленівка - Зінці:

Поточний розклад електричок Зеленівка - Зінці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 34 хв зі станції Зеленівка і прибуває на станцію Зінці о 17 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6532 сполученням Кременчук - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Зеленівка і Зінці цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Куликівка(10.22), Жарки(11.04), 160 Км(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зеленівка - Зінці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зеленівка Зінці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зеленівка - Зінці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зеленівка та Зінці – 68.1 км. Ціна квитка на електричку Зеленівка Зінці складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6532 Кременчук Полтава 10.16
Зеленівка
12.11
Зінці
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6534* Кременчук Полтава 15.34
Зеленівка
17.23
Зінці
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зеленівка -Зінці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зеленівка — Зінці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зінці — Зеленівка