У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - 27 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - 27 Км:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - 27 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 46 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію 27 Км о 18 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6705 сполученням Харків-Пас. - Зміїв, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Зелений Гай і 27 Км цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Південний(17.48), 4 Км(18.08), 16 Км(18.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - 27 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай 27 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - 27 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Гай та 27 Км – 36.3 км. Ціна квитка на електричку Зелений Гай 27 Км складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6705 Харків Зміїв 17.46
Зелений Гай
18.50
27 Км
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -27 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — 27 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 27 Км — Зелений Гай