У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - Клименівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - Клименівка:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - Клименівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 53 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію Клименівка о 14 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6525 сполученням Харків-Пас. - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Зелений Гай і Клименівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Південний(17.41), Єзерська(18.12), Широніне(18.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - Клименівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай Клименівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - Клименівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 09.19
Зелений Гай
10.33
Клименівка
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 12.53
Зелений Гай
14.06
Клименівка
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.39
Зелений Гай
18.56
Клименівка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.36
Зелений Гай
19.51
Клименівка
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -Клименівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — Клименівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клименівка — Зелений Гай