У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлівка - Ярошенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлівка - Ярошенка:

Поточний розклад електричок Журавлівка - Ярошенка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 01 хв зі станції Журавлівка і прибуває на станцію Ярошенка о 13 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Журавлівка і Ярошенка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Шура(13.08), Рахни(13.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлівка - Ярошенка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлівка Ярошенка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлівка - Ярошенка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлівка та Ярошенка – 52.6 км. Ціна квитка на електричку Журавлівка Ярошенка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Вапнярка Жмеринка 05.29
Журавлівка
06.24
Ярошенка
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6324 Вапнярка Жмеринка 13.01
Журавлівка
13.56
Ярошенка
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлівка -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлівка — Ярошенка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ярошенка — Журавлівка