У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлівка - Жмеринка-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлівка - Жмеринка-Пас.:

Поточний розклад електричок Журавлівка - Жмеринка-Пас. включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 01 хв зі станції Журавлівка і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 14 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6324 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Журавлівка і Жмеринка-Пас. цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Шура(13.08), Рахни(13.33), Ярошенка(13.56), 1132 Км(14.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлівка - Жмеринка-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлівка Жмеринка-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлівка - Жмеринка-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлівка та Жмеринка-Пас. – 72.8 км. Ціна квитка на електричку Журавлівка Жмеринка-Пас. складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Вапнярка Жмеринка 05.29
Журавлівка
06.55
Жмеринка-Пас.
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6324 Вапнярка Жмеринка 13.01
Журавлівка
14.27
Жмеринка-Пас.
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлівка -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлівка — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жмеринка-Пас. — Журавлівка