У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зінці - Калачівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зінці - Калачівський:

Поточний розклад електричок Зінці - Калачівський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 06 хв зі станції Зінці і прибуває на станцію Калачівський о 06 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6535 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Зінці і Калачівський цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Клюшники(16.09), Ткаченкове(16.37), Голубове(17.13), Зеленівка(17.57), Омельник(18.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зінці - Калачівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зінці Калачівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зінці - Калачівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6531* Полтава Кременчук 04.06
Зінці
06.39
Калачівський
2 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6533* Полтава Кременчук 09.15
Зінці
12.07
Калачівський
2 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
6535* Полтава Кременчук 16.05
Зінці
19.03
Калачівський
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зінці -Калачівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зінці — Калачівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Калачівський — Зінці