У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - Мерефа:

Поточний розклад електричок Зміїв - Мерефа включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 14 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію Мерефа о 20 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Зміїв і Мерефа цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 27 Км(06.07), 14 Км(06.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - Мерефа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв Мерефа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - Мерефа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зміїв та Мерефа – 29.5 км. Ціна квитка на електричку Зміїв Мерефа складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 06.00
Зміїв
06.57
Мерефа
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 19.14
Зміїв
20.09
Мерефа
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Мерефа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мерефа — Зміїв