У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Високий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - Високий:

Поточний розклад електричок Зміїв - Високий включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 00 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію Високий о 07 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Зміїв і Високий цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 27 Км(06.07), 14 Км(06.30), Мерефа(06.57), Зелений Гай(07.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - Високий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв Високий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - Високий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зміїв та Високий – 39.7 км. Ціна квитка на електричку Зміїв Високий складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 06.00
Зміїв
07.17
Високий
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -Високий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Високий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Високий — Зміїв