У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий:

Актуальний розклад електричок по станції Високий містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Високий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Біляївка, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 13 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Зелений Гай, Науковий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Високий відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Власівка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Високий - Харків від 17.00 грн. (14.9 км)

  • Високий - Лозова від 39.50 грн. (130.6 км)

  • Високий - Красноград від 29.00 грн. (83.2 км)

  • Високий - Лихачове від 27.00 грн. (72.0 км)

  • Високий - Мерефа від 17.00 грн. (11.2 км)

  • Високий - Близнюки від 45.00 грн. (151.1 км)

  • Високий - Зміїв від 21.00 грн. (41.6 км)

  • Високий - Гаврилівка від 49.00 грн. (172.0 км)

  • Високий - Водолага від 19.00 грн. (30.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6682 Власівка Харків 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Біляївка 08.05 1 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.53 1 хв  11.54 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 12.49 1 хв  12.50 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 13.04 1 хв  13.05 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.06 2 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 16.03 1 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6522* Біляївка Харків 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.12 1 хв  21.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Високий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Високий