У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий:

Актуальний розклад електричок по станції Високий містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Високий з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Дубове, Зміїв, Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 27 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Науковий, Зелений Гай, Покотилівка, Комарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Високий відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дубове - Харків-Пас., Харків-Пас. - Красноград, Харків-Пас. - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.22 1 хв  00.23 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 03.56 1 хв  03.57 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.14 1 хв  04.15 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 05.05 1 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.16 1 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685 Харків Красноград 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 10.40 1 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Дубове 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6516* Дубове Харків 12.36 1 хв  12.37 Курсує щоденно - переглянути
6853* Харків Лозова 14.00 1 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6690* Красноград Харків 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6680 Ізюм Харків 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.01 1 хв  21.02 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 23.26 1 хв  23.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Високий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Високий