У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Високий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий:

Актуальний розклад електричок по станції Високий містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Високий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лозова, Гаврилівка, Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Зелений Гай, Науковий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Високий відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Зміїв - Харків-Пас., Власівка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Високий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6682 Власівка Харків 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Лозова 08.05 1 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.25 1 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.31 1 хв  11.32 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6689* Харків Красноград 12.29 1 хв  12.30 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 12.52 1 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Гаврилівка 13.30 1 хв  13.31 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.22 1 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 17.55 1 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.31 1 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Високий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Високий