У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Сахарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - Сахарна:

Поточний розклад електричок Знам'янка - Сахарна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 05 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію Сахарна о 17 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Знам'янка і Сахарна цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - Сахарна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка Сахарна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - Сахарна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044 Знам'янка Помічна 17.05
Знам'янка-Пас.
17.28
Сахарна
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -Сахарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Сахарна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сахарна — Знам'янка