У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Звірове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - Звірове:

Поточний розклад електричок Знам'янка - Звірове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 35 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію Звірове о 18 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 20 хв. Між станціями Знам'янка і Звірове цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Вагонне депо(06.11), Кучерівка(06.37), Можарове(07.12), Шостаківка(08.07), Плетений Ташлик(08.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - Звірове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка Звірове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - Звірове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка та Звірове – 156.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка Звірове складає 43.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.00
Знам'янка-Пас.
09.20
Звірове
3 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.35
Знам'янка-Пас.
18.37
Звірове
3 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -Звірове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Звірове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Звірове — Знам'янка