У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Моринці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Моринці:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Моринці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Моринці о 14 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 5 г 43 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Моринці цей електропоїзд проїжджає 51 зупинок. Серед них Колгоспна(08.57), Соснівка(09.57), Кам'янка(10.35), Ім. Тараса Шевченка(11.21), Носачеве(13.13), Валява(13.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Моринці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Моринці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Моринці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-2 та Моринці – 173.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-2 Моринці складає 51.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 08.55
Знам'янка-2
14.38
Моринці
5 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Моринці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .