У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Моринці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Моринці:

Актуальний розклад електричок по станції Моринці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Моринці з такими станціями і населеними пунктами як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Цвіткове. Найближчі станції та зупинні пункти Сотники, Таганча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Моринці відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Миронівка, Миронівка - Цвіткове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Моринці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.59 2 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Моринці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Моринці