У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Можарове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Можарове:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Можарове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 18 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Можарове о 17 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Можарове цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Колгоспна(06.17), 317 Км(06.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Можарове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Можарове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Можарове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.16
Знам'янка-2
07.12
Можарове
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6335 Знам'янка Кропивницький 12.31
Знам'янка-2
13.26
Можарове
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 16.18
Знам'янка-2
17.08
Можарове
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Можарове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-2 — Можарове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Можарове — Знам'янка-2