У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Крюків На Дніпрі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Пас. - Крюків На Дніпрі:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Пас. - Крюків На Дніпрі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 30 хв зі станції Знам'янка-Пас. і прибуває на станцію Крюків На Дніпрі о 14 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6664 сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Знам'янка-Пас. і Крюків На Дніпрі цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Пост 309 Км(12.38), Протопопівка(13.05), Лікарівка(13.38), Павлиш(14.03), 270 Км(14.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Пас. - Крюків На Дніпрі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Пас. Крюків На Дніпрі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Пас. - Крюків На Дніпрі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Пас. та Крюків На Дніпрі – 89.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. Крюків На Дніпрі складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6664 Знам'янка Кременчук 12.30
Знам'янка-Пас.
14.52
Крюків На Дніпрі
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Пас. -Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Крюків На Дніпрі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Крюків На Дніпрі — Знам'янка-Пас.