У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крюків На Дніпрі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі:

Актуальний розклад електричок по станції Крюків На Дніпрі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Крюків На Дніпрі з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 54 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти Кременчук, Вагонозавод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Крюків На Дніпрі відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6663 Кременчук Знам'янка 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 14.52 2 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крюків На Дніпрі