У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Крюків На Дніпрі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі:

Актуальний розклад електричок по станції Крюків На Дніпрі містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Крюків На Дніпрі з такими станціями і населеними пунктами як Передгірковий парк, Полтава-Південна, Знам'янка-Пас., Кременчук, Павлиш. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Вагонозавод, Кременчук. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Крюків На Дніпрі відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Крюків На Дніпрі, Крюків На Дніпрі - Полтава-Південна, Павлиш - Передгірковий парк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Крюків На Дніпрі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Крюків На Дніпрі