У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Локомотивне Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Пас. - Локомотивне Депо:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Пас. - Локомотивне Депо включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 02 хв зі станції Знам'янка-Пас. і прибуває на станцію Локомотивне Депо о 19 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 37 хв. Між станціями Знам'янка-Пас. і Локомотивне Депо цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Знам'янка-Сортувальна(06.06), Чорноліська(06.29), Барвінкове(06.55), 286 Км(07.34), 248 Км(08.30), Новоукраїнка(09.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Пас. - Локомотивне Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Пас. Локомотивне Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Пас. - Локомотивне Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.00
Знам'янка-Пас.
09.37
Локомотивне Депо
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 16.02
Знам'янка-Пас.
19.23
Локомотивне Депо
3 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Пас. -Локомотивне Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Локомотивне Депо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Локомотивне Депо — Знам'янка-Пас.