У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Можарове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Пас. - Можарове:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Пас. - Можарове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 35 хв зі станції Знам'янка-Пас. і прибуває на станцію Можарове о 16 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6331 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Знам'янка-Пас. і Можарове цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Знам'янка-Сортувальна(06.06), Чорноліська(06.29), Барвінкове(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Пас. - Можарове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Пас. Можарове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Пас. - Можарове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Пас. та Можарове – 79.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. Можарове складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6331 Знам'янка Помічна 06.00
Знам'янка-Пас.
07.12
Можарове
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6335 Знам'янка Кропивницький 12.15
Знам'янка-Пас.
13.26
Можарове
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6333 Знам'янка Помічна 15.35
Знам'янка-Пас.
16.41
Можарове
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Пас. -Можарове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Можарове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Можарове — Знам'янка-Пас.