У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Сортувальна - Червоне Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Сортувальна - Червоне Озеро:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Червоне Озеро включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 04 хв зі станції Знам'янка-Сортувальна і прибуває на станцію Червоне Озеро о 19 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Знам'янка-Сортувальна і Червоне Озеро цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 5 Км Роз'їзд(17.14), Шарівка(17.45), Маржанівка(18.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Червоне Озеро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Сортувальна Червоне Озеро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Сортувальна - Червоне Озеро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Сортувальна та Червоне Озеро – 90.6 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Сортувальна Червоне Озеро складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044 Знам'янка Помічна 17.04
Знам'янка-Сортувальна
19.44
Червоне Озеро
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Сортувальна -Червоне Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Сортувальна — Червоне Озеро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червоне Озеро — Знам'янка-Сортувальна