У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоне Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро:

Актуальний розклад електричок по станції Червоне Озеро містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червоне Озеро з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Седнівка, 124 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червоне Озеро відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна, Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6035-6036 Помічна Знам'янка 06.45 2 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6041 Долинська Помічна 08.29 2 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6043-6044 Знам'янка Помічна 19.13 2 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 21.19 2 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червоне Озеро