У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоне Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро:

Актуальний розклад електричок по станції Червоне Озеро містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червоне Озеро з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти 124 Км, Седнівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червоне Озеро відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6041 Долинська Помічна 08.26 2 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6042 Помічна Долинська 21.18 2 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червоне Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червоне Озеро