У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Сортувальна - Миколаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Сортувальна - Миколаївка:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Миколаївка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 21 хв зі станції Знам'янка-Сортувальна і прибуває на станцію Миколаївка о 20 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 53 хв. Між станціями Знам'янка-Сортувальна і Миколаївка цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Вагонне депо(08.41), Цибулеве(09.26), 241 Км(10.15), Велика Яблунівка(10.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Миколаївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Сортувальна Миколаївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Сортувальна - Миколаївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Сортувальна та Миколаївка – 94.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Сортувальна Миколаївка складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 08.39
Знам'янка-Сортувальна
12.32
Миколаївка
3 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 17.21
Знам'янка-Сортувальна
20.58
Миколаївка
3 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Сортувальна -Миколаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .