У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - 6 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - 6 Км:

Поточний розклад електричок Золочів - 6 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію 6 Км о 07 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6173 сполученням Золочів - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Золочів і 6 Км цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Соснівка(06.07), Феськи(06.26), 224 Км(06.46), Подвірки(07.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - 6 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів 6 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - 6 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золочів та 6 Км – 50.1 км. Ціна квитка на електричку Золочів 6 Км складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173 Золочів Харків 06.02
Золочів
07.29
6 Км
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — 6 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 6 Км — Золочів