У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Шпаківка:

Поточний розклад електричок Золочів - Шпаківка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Шпаківка о 06 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6175 сполученням Золочів - Шпаківка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Золочів і Шпаківка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Соснівка(19.55), 205 Км(20.07), Феськи(20.18), Яротівка(20.29), 224 Км(20.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Шпаківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Шпаківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Шпаківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6173 Золочів Харків 06.02
Золочів
06.55
Шпаківка
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6177 Золочів Харків 10.52
Золочів
11.46
Шпаківка
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6175 Золочів Шпаківка 19.50
Золочів
20.52
Шпаківка
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Шпаківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шпаківка — Золочів