У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Яротівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Яротівка:

Поточний розклад електричок Золочів - Яротівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 02 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Яротівка о 06 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6175-6176 сполученням Золочів - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Золочів і Яротівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Соснівка(19.55), Рогозянка(20.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Яротівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Яротівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Яротівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золочів та Яротівка – 23.0 км. Ціна квитка на електричку Золочів Яротівка складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Яротівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Яротівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яротівка — Золочів