У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотницький - Глибне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотницький - Глибне:

Поточний розклад електричок Золотницький - Глибне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 05 хв зі станції Золотницький і прибуває на станцію Глибне о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6872 сполученням Суми - Краснопілля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Золотницький і Глибне цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотницький - Глибне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотницький Глибне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотницький - Глибне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6066 Суми Краснопілля 07.54
Золотницький
08.03
Глибне
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 18.05
Золотницький
18.14
Глибне
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотницький -Глибне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотницький — Глибне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глибне — Золотницький