У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Чапаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша - Чапаївка:

Поточний розклад електричок Золотоноша - Чапаївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Золотоноша і прибуває на станцію Чапаївка о 15 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Золотоноша і Чапаївка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша - Чапаївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша Чапаївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша - Чапаївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.28
Золотоноша-1
05.45
Чапаївка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.07
Золотоноша-1
15.22
Чапаївка
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.46
Золотоноша-1
22.03
Чапаївка
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша -Чапаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Чапаївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чапаївка — Золотоноша