У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чапаївка,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Чапаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чапаївка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 49 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Залісся, Панське. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чапаївка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Черкаси, Черкаси - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.45 1 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 08.45 2 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.48 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чапаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чапаївка,Черкаська обл.