У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6095 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Гребінка - Ім. Тараса Шевченка номер 6095 відправляється зі станції Гребінка о 20.31 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6095 Гребінка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Драбівський радгосп, Мехедівка, Привітне, Золотоноша-1, Залісся, Панське, ЗТА, Буддеталь, Білозір'я, Сміла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Гребінка – Ім. Тараса Шевченка складає 39.50 гривень. Відстань між станціями – 122.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.31
Драбове-Барятинське 20.52 2 хв  20.54 21 хв 
Драбівський радгосп 20.59 1 хв  21.00 28 хв 
Бойківщина 21.03 1 хв  21.04 32 хв 
Мехедівка 21.10 1 хв  21.11 39 хв 
Верхньозгар 21.16 1 хв  21.17 45 хв 
Привітне 21.22 1 хв  21.23 51 хв 
Пальміра 21.29 2 хв  21.31 58 хв 
Золотоноша-1 21.45 2 хв  21.47 1 г  14 хв 
Філівка 21.53 1 хв  21.54 1 г  22 хв 
Залісся 21.58 1 хв  21.59 1 г  27 хв 
Чапаївка 22.02 1 хв  22.03 1 г  31 хв 
Панське 22.14 1 хв  22.15 1 г  43 хв 
Соснівка 22.25 1 хв  22.26 1 г  54 хв 
ЗТА 22.32 2 хв  22.34 2 г  1 хв 
Черкаси 22.42 14 хв  22.56 2 г  11 хв 
Буддеталь 23.02 1 хв  23.03 2 г  31 хв 
Степанки 23.12 1 хв  23.13 2 г  41 хв 
Білозір'я 23.18 1 хв  23.19 2 г  47 хв 
Хацьки 23.25 1 хв  23.26 2 г  54 хв 
Сміла 23.37 1 хв  23.38 3 г  6 хв 
Центральна 23.41 1 хв  23.42 3 г  10 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.48 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6095 Гребінка — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031