У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша - Хацьки:

Поточний розклад електричок Золотоноша - Хацьки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 47 хв зі станції Золотоноша і прибуває на станцію Хацьки о 23 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Золотоноша і Хацьки цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Філівка(05.39), Соснівка(06.10), 898 Км Роз'їзд(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша - Хацьки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша Хацьки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша - Хацьки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотоноша та Хацьки – 47.0 км. Ціна квитка на електричку Золотоноша Хацьки складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.33
Золотоноша-1
07.17
Хацьки
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.47
Золотоноша-1
23.25
Хацьки
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша -Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Хацьки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хацьки — Золотоноша