У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - Соснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша - Соснівка:

Поточний розклад електричок Золотоноша - Соснівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Золотоноша і прибуває на станцію Соснівка о 15 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Золотоноша і Соснівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша - Соснівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша Соснівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша - Соснівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.28
Золотоноша-1
06.09
Соснівка
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.07
Золотоноша-1
15.41
Соснівка
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.46
Золотоноша-1
22.25
Соснівка
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша -Соснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — Соснівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Соснівка — Золотоноша