У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша - ЗТА
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша - ЗТА:

Поточний розклад електричок Золотоноша - ЗТА включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Золотоноша і прибуває на станцію ЗТА о 15 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Золотоноша і ЗТА цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Філівка(21.53), Соснівка(22.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша - ЗТА, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша ЗТА ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша - ЗТА можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотоноша та ЗТА – 28.0 км. Ціна квитка на електричку Золотоноша ЗТА складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.33
Золотоноша-1
06.16
ЗТА
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.07
Золотоноша-1
15.48
ЗТА
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.47
Золотоноша-1
22.32
ЗТА
45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша -ЗТА можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша — ЗТА

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту ЗТА — Золотоноша