У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЗТА:

Актуальний розклад електричок по станції ЗТА містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують ЗТА з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Драбове-Барятинське. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Соснівка, Черкаси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції ЗТА відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське, Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції ЗТА відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції ЗТА можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції ЗТА