У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Залісся
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша-1 - Залісся:

Поточний розклад електричок Золотоноша-1 - Залісся включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 46 хв зі станції Золотоноша-1 і прибуває на станцію Залісся о 21 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6095 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Золотоноша-1 і Залісся цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша-1 - Залісся, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша-1 Залісся ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша-1 - Залісся можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотоноша-1 та Залісся – 9.0 км. Ціна квитка на електричку Золотоноша-1 Залісся складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.28
Золотоноша-1
05.40
Залісся
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.07
Золотоноша-1
15.19
Залісся
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6095 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 21.46
Золотоноша-1
21.58
Залісся
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша-1 -Залісся можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Залісся

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залісся — Золотоноша-1