У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Ксенієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Ксенієве:

Поточний розклад електричок Зоря - Ксенієве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 14 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Ксенієве о 18 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6348-6347 сполученням Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Зоря і Ксенієве цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Ксенієве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Ксенієве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Ксенієве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.26
Зоря
06.51
Ксенієве
25 хв Курсує щоденно - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 18.14
Зоря
18.39
Ксенієве
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Ксенієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Ксенієве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ксенієве — Зоря