У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА - 898 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ЗТА - 898 Км Роз'їзд:

Поточний розклад електричок ЗТА - 898 Км Роз'їзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 18 хв зі станції ЗТА і прибуває на станцію 898 Км Роз'їзд о 06 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями ЗТА і 898 Км Роз'їзд цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ЗТА - 898 Км Роз'їзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ЗТА 898 Км Роз'їзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ЗТА - 898 Км Роз'їзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями ЗТА та 898 Км Роз'їзд – 9.0 км. Ціна квитка на електричку ЗТА 898 Км Роз'їзд складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 06.18
ЗТА
06.55
898 Км Роз'їзд
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ЗТА -898 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ЗТА — 898 Км Роз'їзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 898 Км Роз'їзд — ЗТА