У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

898 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 898 Км Роз'їзд:

Актуальний розклад електричок по станції 898 Км Роз'їзд містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 898 Км Роз'їзд з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Ім. Тараса Шевченка, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Черкаси. Найближчі станції та зупинні пункти Білозір'я, Буддеталь, Степанки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 898 Км Роз'їзд відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Христинівка, Черкаси - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 898 Км Роз'їзд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 898 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 898 Км Роз'їзд