У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ЗТА - Драбове-Барятинське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ЗТА - Драбове-Барятинське:

Поточний розклад електричок ЗТА - Драбове-Барятинське включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 06 хв зі станції ЗТА і прибуває на станцію Драбове-Барятинське о 23 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092 сполученням Черкаси - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 46 хв. Між станціями ЗТА і Драбове-Барятинське цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Соснівка(08.27), Залісся(08.50), Богуславець(09.19), Верхньозгар(09.42), Драбівський радгосп(10.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ЗТА - Драбове-Барятинське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ЗТА Драбове-Барятинське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ЗТА - Драбове-Барятинське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями ЗТА та Драбове-Барятинське – 68.0 км. Ціна квитка на електричку ЗТА Драбове-Барятинське складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092 Черкаси Гребінка 08.21
ЗТА
10.07
Драбове-Барятинське
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 17.25
ЗТА
19.06
Драбове-Барятинське
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 22.06
ЗТА
23.46
Драбове-Барятинське
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ЗТА -Драбове-Барятинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ЗТА — Драбове-Барятинське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Драбове-Барятинське — ЗТА