У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зубрівська - Ходорів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зубрівська - Ходорів:

Поточний розклад електричок Зубрівська - Ходорів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 45 хв зі станції Зубрівська і прибуває на станцію Ходорів о 11 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066 сполученням Львів - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Зубрівська і Ходорів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Сихів(18.10), Старе Село(18.35), 33 Км(18.55), Вибранівка(19.26), Чорний Острів(19.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зубрівська - Ходорів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зубрівська Ходорів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зубрівська - Ходорів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зубрівська та Ходорів – 55.4 км. Ціна квитка на електричку Зубрівська Ходорів складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6062 Львів Ходорів 09.45
Зубрівська
11.25
Ходорів
1 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.05
Зубрівська
20.03
Ходорів
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зубрівська -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зубрівська — Ходорів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ходорів — Зубрівська