У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зубрівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зубрівська:

Актуальний розклад електричок по станції Зубрівська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зубрівська з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 06 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Сихів, Персенківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зубрівська відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Львів, Львів - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зубрівська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063* Ходорів Львів 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зубрівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зубрівська