У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Тальне
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Звенигородка - Тальне:

Розклад поїздів і електричок Звенигородка - Тальне на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Звенигородка вранці о 06 г 17 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Звенигородка о 20 г 52 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Звенигородка до пункту прибуття Тальне становить 0 г 35 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 28 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 39 хв.
Деякі поїзди від станції Звенигородка до станції Тальне курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Звенигородка - Тальне проїжджають через такі станції і населені пункти як: Катеринопіль.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Звенигородка - Тальне, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Звенигородка - Тальне можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Звенигородка до станції Тальне можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 15.90 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Харків Умань 06.17
Звенигородка
06.45
Тальне
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
6355 Черкаси Умань 10.59
Звенигородка
11.38
Тальне
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 20.52
Звенигородка
21.30
Тальне
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Звенигородка -Тальне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Тальне

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Тальне — Звенигородка

За маршрутом Звенигородка - Тальне курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Звенигородка - Тальне Показати тільки електрички сполученням Звенигородка - Тальне